Купити електроінструмент MAKITA в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

Information
Search

MAKITA

DGA504Z
Аккумуляторная болгарка Makita DGA504Z в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистрибьютор д..
0

4299грн

DGA506Z
Аккумуляторная болгарка Makita DGA 506 Z: Преимущества BLDC - бесщеточный двигатель постоянн..
0

4599грн

DGA511Z
Аккумуляторная болгарка Makita DGA511Z в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистрибьютор д..
0

4699грн

JR103DWYE
Аккумуляторная сабельная пила Makita JR103DWYE в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистри..
0

5199грн

JR105DWAE
Аккумуляторная сабельная пила Makita JR105DWAE в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистри..
0

5899грн

DTW1002RTJ
Аккумуляторный гайковерт Makita DTW 1002 RTJ:Основные преимуществаАккумуляторный ударный гайковерт M..
0

17999грн

DTW180RFE
Аккумуляторный ударный гайковерт Makita DTW180RFE: преимущества Компактный - общая длина 147 ..
0

12075грн

DHR171Z
Аккумуляторный лобзик Makita JV103DZ в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистрибьютор дос..
0

5865грн

DHR202RFJ
Аккумуляторный магазинный шуруповерт Makita DFR 550 RFE в магазине profi-instrument.com.ua официальн..
0

9699грн

DHR280Z
Аккумуляторный перфоратор Makita DHR243Z в магазине profi-instrument.com.ua официальный дистрибьютор..
0

12495грн

DDF481RFE
Основные особенностиСамый мощный шуруповерт в своем классе среди конкурентов.Мощный бесщеточный двиг..
0

11999грн

DDF482Z
Основные особенностиПоставляется без аккумуляторных блоков и зарядного устройства.Мощный и выносливы..
0

2499грн

DDF483Z
Основные особенностиПоставляется без аккумуляторных блоков и зарядного устройства.Надежный и долгове..
0

3999грн

DF001DW
Основные особенностиОтличный выбор для работ в труднодоступных местах.Узкий корпус.Возможна работа в..
0

1731грн

DF333DWAE
Основные особенностиДанная комплектация поставляется с аккумуляторными блоками емкостью по 2.0 Ач.Не..
0

3349грн

Показано з 1 по 15 із 559 (38 сторінок)
MAKITA

Японська компанія по виробництву електроінструменту, широко відомий на світовому ринку, як виробник, котрий максимально поєднує у своїй продукції співвідношення ціни та якості. На сьогоднішній день виробництво фірми сягає більш ніж 350 типів різновиду інструментів, а також 4500 найменувань приладдя до них. Величезний асортимент налічує більше тисячі різних товарів, які користуються широким попитом по всьому світу, в Європі, Північній Америці, Японії тощо.

Виробник становить з себе вісім величезних заводських об’єднань з регіональними представництвами по всьому світу. Основна збірка виробів бренду проводиться на заводах-виробниках в Китаї, окрім цього МАКІТА має заводи в Америці, Великобританії, Германії, Румунії та авжеж, у Японії. Свій початок компанія МАКІТА бере в Японії у 1915 році. Засновником був ще тоді молодий хлопець Масабуро Макита та ще декілька його товаришів-однодумців. С початку їх невеличка «фірма» , яка знаходилась у гаражі займалась ремонтами трансформаторів та електромоторів. За 15 років існування компанія вже увійшла у зону світового ринку.

Вже в 1958 р. МАКІТА починає виробництво ручного електроінструменту, першого в Японії портативного електрорубанку, і вже в 70х роках почалось поширення представництв компанії по всьому світу. Компанія дійсно має право називатися якісним брендом, адже кожен електромотор розробляється з урахуванням особистостей експлуатації кожного типу інструменту, у виробництві усіх без виключення товарів використовуються найкращі матеріали. Крім того, кожний виріб проходить жорсткі тести на перевірку якості, включаючи в себе експлуатацію готового виробу на максимальній потужності перед поставкою споживачу.

Запорукою успішного зростання компанії є постійна адаптація до динамічно зростаючих ринкових потреб, високий рівень якості товарів фірми і сервісного обслуговування, постійне покращення професійних навичок робітників та їх кваліфікації. Для бажаючих придбати для себе або для свого бізнесу товари марки МАКІТА проведемо більш детальний опис інструментів, що виготовляються на її заводах.

Отже в асортимент входять різноманітні дрилі; шуруповерти; гайковерти; ліхтарі; перфоратори; відбійні молотки; шліфувальні машини по камінню, бетону, дереву; полірувальні машини; пилки; ножиці по металу; лобзики; фрезери; рубанки; розпилювальні столи для дерева; рейсмуси; напилки; пилососи; точила; технічні фени; бензорізи та бензогенератори; садова техніка; степлери; вентилятори; замірю вальна техніка та багатофункціональний інструмент. Як ми можемо бачити, асортимент величезний, але й це ще не все, адже до кожного інструменту обов’язково потрібні аксесуари: акумулятори, зарядні пристрої, щітки для двигунів, каністри, сумки, столи та інші речі, які покупець може з легкістю придбати у магазинах зі спеціалізованою технікою.

Як і подобає поважаючому себе бренду, компанія МАКІТА не може не випускати приладдя, або як його ще називають «видатковий матеріал» для інструменту. Це можуть бути біти; бури; пилкові,шліфувальні та алмазні диски; зенкери; коронки; лампи для ліхтарів; олія для техніки; змішувачі для міксерів; ножі для рубанків; полотна для електролобзиків, шабельних пилок, стрічкових пилок; свердла; фрези; ціпки для ланцюгових пилок; різноманітні щітки та інше. Все це зацікавлений покупець може придбати в спеціалізованих магазинах України та інших країн світу. До речі весь товар компанії застрахований від підробок, адже кожна річ, маюча свій заводський серійний номер і маркування РСТ є оригіналом.

Отже маємо визнати, що бренд МАКІТА заслуговує на своє почесне місце серед лідерів з виготовлення та продажу будівельної та садової техніки в світі, адже якість його продукції перевершує усі сподівання і крокує в ногу з прогресом та інноваційними технологіями.

купити MAKITA, купити MAKITA Україна, купити MAKITA київ, купити дриль MAKITA, купити перфоратор, купити перфоратор MAKITA, перфоратор MAKITA, дриль MAKITA, шуруповерт MAKITA, купити шуруповерт MAKITA, купити болгарку, купити болгарку MAKITA, болгарка MAKITA, купити гайковерт MAKITA, купити гайковерт, купити гайковерт MAKITA, купити рубанок MAKITA, купити шліфмашину MAKITA, купити лобзик MAKITA, лобзик MAKITA, акумуляторний лобзик MAKITA, придбати акумуляторний лобзик MAKITA