Болгарка MAKITA GA9050
Характеристики
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Діаметр диска | O 230 мм |
| Число обертів | 6600 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця | O 22.23 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 85 дБ (А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 96 дБ (А) |
| Вібрації: шліфування | 8.5 м / сек^2 |
| Розміри | 432 x 250 x 132 мм |
| Вага ЕПТА | 4.7 кг |
Основні особливості
- Висока потужність двигуна Потужність 1400 Вт.
- Муфта SJS II значно знижує вібрацію. що позитивно позначається на втоми і запобігає ривки і зворотні удари під час роботи.
- Коліщатко для точної установки числа обертів.
- Система підтримки постійних обертів під навантаженням.
- Плавний пуск.
- Обмеження пускового струму.
- Захист від повторного включення.
- Чудовий захист від пилу. запобігає потраплянню пилу в підшипники. редуктор і двигун.
- Дуже компактні розміри для тривалих робіт без втоми.
- Маленький корпус редуктора дозволяє виконувати роботи в важко доступних місцях.
- Передня рукоятка розташована по кутом 20 ° до корпусу. що гарантує роботу без втоми.
- Поворотний корпус редуктора з кроком 90 °.
- Перемикач розташований так. що управляти болгаркою можна однією рукою.
- Швидка зміна диска завдяки фіксатора шпинделя.
- Мала вага.
Комплект поставки
- захисний кожух (135108-2)
- гайка
- фланець
- додаткова рукоятка (153489-2)
- ключ (782423-1)
- картонна коробка
Технічні
Діаметр диску, мм
230
Потужність, Вт
1501-2000
Вага, кг
4.7
Довжина кабелю, м
4
Швидкозатискна гайка
Так
Віброзахист
Так
Плавний пуск
Так
Регулювання обертів
Так
Теги: makita купити, makita київ, makita україна, makita купити з доставкою, купити makita львів та одеса


