Болгарка MAKITA 9558HNG
Популярний
Характеристики
| Споживана потужність | 840 Вт |
| Діаметр диска | O 125 мм |
| Число оборотів | 11.000 хв-1 |
| Шпиндель | 840 Вт |
| Діаметр посадкового місця | O 22,23 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 82 дБ (А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 93 дБ (А) |
| Вібрації: шліфування | 8,0 м / сек^2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 271 x 139 x 106 мм |
| Вага EPTA | 2.1 кг |
Основні особливості
- Надійний і потужний двигун.
- Плавний пуск для плавної роботи без ривків.
- Обмеження пускового струму.
- Міцний редуктор з зубчастої парою.
- Пилозахищена конструкція для тривалих робіт з бетоном і каменем.
- Блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
- Швидка і проста зміна щіток. яка не потребує розбирання болгарки.
- Велика кнопка включення для тривалих робіт без втоми.
Корпус редуктора має невеликі розміри і може повертатися з кроком 90 °.
Суперфланец забезпечує швидку і просту зміну диска. так як не дає гайці сильно зажиматься.
Протиковзкі і антивібраційні накладки на задній рукоятці.
Комплект поставки
- захисний кожух 230 мм (154672-4)
- гайка
- суперфланец
- додаткова рукоятка (152539-0)
- ключ (782423-1)
- картонна коробка
Технічні
Діаметр диску, мм
125
Потужність, Вт
801-1000
Вага, кг
2.1
Швидкозатискна гайка
Так
Віброзахист
Так
Плавний пуск
Так
Теги: makita купити, makita київ, makita україна, makita купити з доставкою, купити makita львів та одеса
