Болгарка MAKITA MT M0921
Популярний
Характеристики
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Діаметр диска | O 230 мм |
| Число оборотів | 6600 хв-1 |
| Шпиндель | M14 |
| Діаметр посадкового місця | O 22,23 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 90 дБ (А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 101 дБ (А) |
| Вібрації | 8,5 м / сек^2 |
| Вага EPTA | 5.3 кг |
Основні особливості
- Потужний і довговічний двигун.
- Муфта SJS II значно знижує вібрацію. що позитивно позначається на втоми і запобігає ривки і зворотні удари під час роботи.
- Чудовий захист від пилу. запобігає потраплянню пилу в підшипники. редуктор і двигун.
- Дуже компактні розміри для тривалих робіт без втоми.
- Маленький корпус редуктора дозволяє виконувати роботи в важко доступних місцях.
- Передня рукоятка розташована по кутом 20 ° до корпусу. що гарантує роботу без втоми.
- Поворотний корпус редуктора з кроком 90 °.
- Перемикач розташований так. що управляти болгаркою можна однією рукою.
- Швидка зміна диска завдяки фіксатора шпинделя.
- Мала вага.
Комплект поставки
- захисний кожух (135245-2)
- гайка
- фланець
- додаткова рукоятка (153504-2)
- ключ (782423-1)
- картонна коробка
Технічні
Діаметр диску, мм
230
Потужність, Вт
2001-2200
Вага, кг
5.3
Теги: makita купити, makita київ, makita україна, makita купити з доставкою, купити makita львів та одеса
