Купити Дриль шуруповерт ударний Protool DSP 12E 622279
Характеристики
| Тип | ударний дриль |
| Джерело живлення | від акумулятора |
| Вольтаж | 12 В |
| Ємність акумулятора | 1,7 А·г |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Швидкість (1 передача) | 0 - 350 об / хв |
| Швидкість (2 передача) | 0 - 1000 об / хв |
| Мaкс. діаметр свердління дерево | 18 мм |
| Мaкс. діаметр свердління сталь | 10 мм |
| Патрон (швидкозажимний) | 13 мм |
| Макс. крутний момент | 23 Нм |
| Вага | 1,8 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна-виробник | Німеччина |
Опис Protool DSP 12E 622279:
Ударний дриль-шуруповерт Protool DSP 12E з функціональними завданнями по затягуванню кріпильних елементів і просвердлювання максимально точних / акуратних отворів в повній мірі справляється, причому ідеально, відмінно працює в найскладніших експлуатаційних умовах - на висоті, у важкодоступних і вузьких місцях. Модель створює і підтримує вельми високий крутний момент, регульований в 8 положеннях - 6 положень для викручування / закручування шурупів, одну для свердління, ну а останню для ударного свердління.
Дриль-шуруповерт ударна Protool DSP 12E додатково оснащена системою електронного управління, завдяки цьому ви зможете точно центрувати свердла і шурупи, таким чином, досягається феноменальне якість роботи. В якості джерела живлення використовується нікель-кадмієві батарея ємністю в 1,7 Ач при напрузі 12 В, що стосується системи кріплення, то вона представлена свердлильним патроном, діапазон затиску якого становить 1,5-13 мм. Для зручної роботи з інструментом передбачена рукоятка ергономічного виду, що забезпечує максимальну додаток зусилля по осі свердла.
Дриль-шуруповерт Protool DSP 12E НЕ зісковзує, найважливіші елементи управління завжди під рукою. Комплектація кейс 2 батареї Nicd





