Купити Дриль шуруповерт ударний Protool DSP 12E 618945
Характеристики
| Тип | Дриль шуруповерт |
| Вольтаж | 12 В |
| Ємність акумулятора | 2 А·г |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Швидкість 1 передача | 0 - 350 об/хв |
| Швидкість 2 передача | 0 - 1000 об/хв |
| Сходинки установки крутного моменту | 6 ступенів |
| Мaкс. діаметр свердління дерево | 18 мм |
| Мaкс. діаметр свердління сталь | 10 мм |
| Максимальний крутний момент при закручуванні в м'який матеріал | 23 Нм |
| Патрон | 1,0 - 10 / 1,5 - 13 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Країна-виробник | Німеччина |
Опис Protool DSP 12E 618945:
Ударний дриль-шуруповерт Protool DSP 12E має одну функціональну особливість, він обладнаний надміцним планетарним редуктором з можливістю регулювання номінальної швидкості обертання в двох діапазонах - 0 - 350/0 - 1000 об / хв, що дозволяє точно і в повній мірі контролювати якість роботи. Крутний момент практично миттєво створюється, змінюється в 6 положеннях, таким чином, ви зможете використовувати даний пристрій для викручування / закручування шурупів, свердління і свердління з ударом.
Додатково дриль-шуруповерт Protool DSP 12E оснащений системою електронного управління, завдяки цьому свердла і шурупи точно центрують, при цьому досягається феноменальна ефективність і висока продуктивність. Система кріплення, представлена патроном швидкозатискного типу, спрощує операції по зміні / установці робочої оснастки, комфорту в роботі сприяє рукоятка ергономічного виду.
Параметри роботи, що показуються цим пристроєм, вважаються оптимальними - діаметр свердління в деревині становить 18 мм, в сталі 10 мм. Автономно працює механізм від батареї типу Nicd, яка характеризується ємністю в 2,0 Ач.





