Болгарка MAKITA GA5030
Основні особливості
- Надійний пилозахищений двигун.
- Запатентована система приводу із захисною муфтою (Super-Joint-System). забезпечує плавність роботи і запобігає зворотний удар при раптовому заклинювання диска.
- Кнопка блокування шпинделя для швидкої зміни диска.
- Дуже добре підходить для важких і тривалих робіт.
- Щітки з відстрілом при зносі.
- Захисний кожух регулюється без допомоги додаткового інструменту.
- Зручний хват. завдяки невеликому діаметру корпусу.
- Кнопка включення розташована так. що можлива робота і однією рукою.
Характеристики
| Потужність при безперервній роботі | 720 Вт |
| Число обертів | 11.000 мин-1 |
| Діаметр посадочного місця диску O | 22,23 мм |
| Шпіндель | M14 |
| Діаметр диску O | 125 мм |
| Рівень шуму: звуковий тиск | 85 дБ(А) |
| Рівень шуму: звукова потужність | 8,5 м/сек^2 |
| Вібрації: шліфування | 2,5 м/сек^2 |
| Розміри (Д х Ш х В) | 266 x 138 x 103 мм |
| Вага EPTA | 1.8 кг |
Комплект поставки
- захисний кожух
- гайка
- фланець
- додаткова рукоятка
- ключ
- картонна коробка
Технічні
Діаметр диску, мм
125
Потужність, Вт
500-800
Вага, кг
1.8
Теги: makita купити, makita київ, makita україна, makita купити з доставкою, купити makita львів та одеса
Недавно переглянуті





