Купити UNIBOR в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

UNIBOR

Достатньо молода торгівельна марка, що спеціалізується на виготовленні високоточної  свердлильної  продукції.

Свій шлях компанія розпочала 30 років назад. В той час вона заявила про себе як невеличка контора, що поставляє та продає свердлильну техніку, а також супутнє обладнання. Швидко крокуючи, компанія набирала оберти,  і уже на сьогоднішній день вона становить з себе один з найпотужніших світових виробників свердлильної продукції.

Виробнича ділянка торгівельної марки знаходиться у Великобританії місті Шеффілд. Усі заводські майстерні на ній автоматизовані та оснащені найкращою технікою, що в рази зменшує ризик виробництва продукції з браком та різними недоліками. Кожен місяць на лініях цих майстерень виробляється більш ніж 50000 екземплярів корончатих свердел.

Світове визнання і місце серед найкращих виробників компанія має завдяки своїм безумовним і непорушнім правилам та характеристикам:

Висока якість виготовлених продуктів;

Безперечна та кришталево чиста репутація виробника;

Конкурентоспроможність та справедливість цін на товари.

Завдяки всім цим характеристикам з брендом  UNIBOR  співпрацюють найвідоміші компанії світу, такі, наприклад, як  Magtron, які з задоволенням та без вагань купують  свердлильне обладнання даної марки.

Продаж та постачання на міжнародні ринки своєї продукції, такої як свердлильні станки та корончаті свердла  найвищого рівня безпеки та якості, забезпечили компанії стабільне зростання, увагу та зацікавленість споживача у всіх куточках світу. Виключенням не стала і Україна, на майданах заводів якої  робітники користуються технікою фірми UNIBOR.

У 2002 році торгівельна марка  увійшла до составу найпотужнішого  виробника інноваційної техніки для обробки металу – японської компанії  Nitto Kohki, що стало для неї дуже великим кроком, адже співпраця з таким відомим та шанованим брендом несе за собою якість, з якою  неможливо сперечатися.

Однією з най унікальніших  розробок компанії, яка стала важливою новиною та змогою  забезпечити себе надійним та потужнім інструментом, і до того ж в  рази зменшити ризик небезпеки, для багатьох споживачів стало виробництво  машин Airbor  і  Hidrobor, робочий процес яких проходить за рахунок гідравлічної потужності  та  стисненого повітря, що дозволяє використовувати їх у  небезпечних умовах та середовищах.

У каталог продукції компанії, який може знадобитись зацікавленому споживачу, входять  свердлильні станки  на магнітній підошві з різноманітними характеристиками та параметрами; корончаті свердла, які мають унікальну геометрію ріжучої частини за для покращення умов свердління, терміну служби та якості отриманого  результату та  оснащення, в яке входять  тримачі, штифти, патрони та адаптери, зенкери, змащувальні охолоджуючі рідини, циліндричні свердла, кейси для станків, подовжувачі, оснащення для труб, крюки для видалення металевої стружки,  системи для подачі рідини   тощо.

Все це обладнання компанія створила для  виконання складних та важких робіт  в умовах де використання  інших стаціонарних аналогів просто неможливе, та надала можливість споживачу придбати необхідний для  роботи інструмент без зайвих затрат за прийнятною ціною.

Крім того компанія має сервісні центри, які виконують ремонти продукції, а також займаються  доставкою обладнання прямісінько до потрібної адреси.

Отже, якщо вам необхідно придбати електромагнітну стійку, свердлильний станок  або корончаті свердла, продукція компанії  UNIBOR  - є для вас найкращим  рішенням, адже вона гарантує надійність, якість, довго тривалість в роботі та безпеку  з  мінімумом зайвих рухів при заказі або купівлі, доставкою  за будь-якою адресою  за прийнятну ціну.

купити UNIBOR, купити UNIBOR київ, купити UNIBOR в києві, купити UNIBOR в україні, купити UNIBOR України


Стойка электромагнитная UNIBOR CR35
CR35\3
Стойка электромагнитная UNIBOR CR35  обеспечивает непревзойденное качество бурения. Высокая мо..
0
19434грн. Без ПДВ: 19434грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR ELP50
ELP50\3
Сверлильный станок на электромагнитном основании UNIBOR ELP50 имеет компактные размеры. что поз..
0
59013грн. Без ПДВ: 59013грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR BOHRMASTER EBM35-2    (НЕАКТУАЛЬНОЕ)
EBM35-2
Unibor - это торговая марка ряда высококачественных инженерных инструментов и продуктов. произв..
0
18563грн. Без ПДВ: 18563грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR E100PLUS
E100PLUS-2
Стойка электромагнитная UNIBOR E100PLUS -  это Мощный двигатель UNI-4 с механической регулировк..
0
64888грн. Без ПДВ: 64888грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR EQ35
22002
Стойка электромагнитная UNIBOR EQ35 с двигателем мощностью 1100 Вт - это компактный и надежный ..
0
34875грн. Без ПДВ: 34875грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR EQ35N-2
36735грн. Без ПДВ: 36735грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR EQ50
EQ50
Стойка электромагнитная UNIBOR EQ50 - Универсальная машина. оснащенная двумя редукторами. Оптимальна..
0
50244грн. Без ПДВ: 50244грн.
Стойка электромагнитная UNIBOR MAGTRON MBE100
22002
Мощный 1800 Ваттный двигатель с электронной регулировкой скорости и высоким крутящим моментом, двухс..
0
61603грн. Без ПДВ: 61603грн.
Стойка электромагнитная низкопрофильная UNIBOR ULP40-2   (НЕАКТУАЛЬНОЕ)
0грн. Без ПДВ: 0грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Телефон Email Facebook Skype Viber