Пиловидалюючий апарат FESTOOL - CTL MIDI CLEANTEC (575443)
Популярний
Технічні характеристики
| Виробник | Festool |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розрідження (макс.) | 240 мбар |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Об'єм пилозбірника | 12,5 л |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шнура | 7,5 м |
| Маса | 11,3 кг |
| Габарити (ВхШхД) | 495 x 320 x 470 мм |
Комплект поставки:
- Гладкий всмоктуючий шланг Ø 27/32 x 3,5 м, антистат.
- Мішок-пилозбірник SELFCLEAN SC-FIS-CT MINI/MIDI-2
- Відсік для шланга
- Кронштейн для кабелю
- Док для кріплення систейнерів із замком T-LOC
- У картонній упаковці
Компактний. Мобільний. Продуманий.
Невелика маса, компактні розміри та безліч інноваційних функцій — новий компактний пиловидаляючий апарат CTL MIDI чудовий у всьому. Інтуїтивне сенсорне управління, гладкий шланг і рівна поверхня для інструментів роблять роботу максимально комфортною.
- Зручне транспортування завдяки компактним розмірам та невеликій вазі.
- Інтуїтивне сенсорне управління.
- Внутрішній відсік для безпечного зберігання шланга.
- Рівна верхня поверхня для розміщення інструментів.
- Проста заміна фільтра зовні корпусу.
- Док із замком T-LOC для кріплення систейнерів одним рухом.
- Допуск до роботи з пилом класу L.
Теги: Пиловидалюючий апарат, FESTOOL
