Купити RHODIUS в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

RHODIUS

Один з провідних виробників шліфувальної продукції в світі, який співпрацює більш ніж зі ста країнами та успішно тримається на плаву в мінливому плині ринку професійних інструментів.

Німецький бренд налагодив всі етапи в роботі відповідно до німецьких стандартів і починаючи з розробки, а закінчуючи доставкою безпосередньо в руки замовника-це чіткий і налагоджений механізм, що виключає будь-які негаразди.

В даний час Rhodius це сімейна компанія в восьмому поколінні, яка має вже 190 років досвіду зі своїми традиціями та переконаннями й з загальною кількістю співробітників, що налічує 600 осіб.

Продукція компанії RHODIUS це кращий абразивний інструмент для обробки таких матеріалів як бетон, камінь, кераміка, мармур, дерево, чавун, кольорові метали, алюміній, сплави, склопластик і інші.

Для тих кому необхідно купити продукцію даної торгової марки, каталог містить такі товари як: пелюсткові диски й чашки, які мають величезний попит у промислових підприємств і мають високу продуктивність в обробці поверхонь; над тонкі диски на нержавіючій сталі, які не містять залізо і сірку, що виключає утворення іржі та окислення;  алмазні диски, які застосовуються до крихких матеріалів, таким як кахельна і керамічна плитка, скло; спеціальні диски для різання кольорових металів і алюмінію, завдяки яким витрата матеріалу мінімізується в рази; відрізні диски, які дуже популярні на будівельних майданчиках; тонкі диски по каменю, що ідеально підходять для різання мармуру, черепиці, кам'яних ступенів і підвіконь та багато іншої продукції, що має високі стандарти якості.

купити RHODIUS, купити RHODIUS київ, купити RHODIUS в києві, купити RHODIUS в україні, купити RHODIUS України


Ваш кошик порожній!

Телефон Email Facebook Skype Viber