Килимок OLFA FCM-A2 620x450x2 мм (FCM-A2)

Є в наявності
0
Модель: FCM-A2
Артикул: FCM-A2
2450 грн. Без податку: 2450 грн.

Килимок OLFA FCM-A2 непрорізаємий, складається навпіл; 620х450х2 мм; тришаровий; 1-сторонній зелений з жовтою сантиметровою сіткою; виготовлений з еластичних олефінів; хвиляста лінія з’єднання для щільного прилягання; для різання з помірною силою (FCM-A2)

Специфікація килимка

  • Розмір: 620 мм х 450 мм
  • Товщина: 2,5 мм
  • Розмір у складеному вигляді: 450 мм х 320 мм

Багатоцільовий «складний» килимок розміром 620 x 450 мм / 450 x 320 мм у складеному стані.

Характеристики: легко читаються цифри та метрична сітка / 600 x 430 мм / призначені для ковдри/печворку, наприклад для легкого вимірювання та точного вирізання прямих ліній і точних кутів. Розроблений для інтенсивного різання, килимок товщиною 2,5 мм можна використовувати з універсальними та художніми ножами OLFA, а також з ротаційними ножами OLFA.

Міцна ріжуча поверхня виготовлена з екологічно чистої олефінової смоли, яка має шар міцної твердої олефінової смоли під нею.

FCM-A2 має неслизьку основу для стабільності різання,

Додаткова інформація:

Килимки для різання Olfa найкраще зберігати в плоскій формі, щоб забезпечити тривалий термін служби плоского килимка
 

Самовідновлення, оригінальна технологія OLFA, стосується здатності поверхні повертатися до початкової форми після розрізання та ідеально підходить для звичайного розкрою ковдри.

Тришарова структура і м'яка ріжуча поверхня забезпечують плавне різання навіть після багатьох років використання.

Ріжучі килимки Olfa захищають вашу робочу поверхню та значно продовжують термін служби ваших лез.

Килимок для різання Olfa — це ідеальний килимок для використання ротаційних ножів Olfa або будь-яких ріжучих ножів Olfa. Ідеально підходить для ремісничих проектів під час різання тканин, паперу, листівок, тканин, візерунків тощо... Поверхня різання є самовідновлюваною та досить м’якою, щоб захищає лезо, в той же час поверхня досить тверда, щоб запобігти глибокому розрізу, що дозволяє матовій поверхні самовідновлюватися
 
Ріжучі килимки Olfa стійкі до розколювання та розтріскування, при правильному використанні ріжучі килимки Olfa є якісним продуктом і забезпечують довгий термін служби.
 
Самовідновлення, оригінальна технологія OLFA, стосується здатності поверхні повертатися до початкової форми після розрізання та ідеально підходить для звичайного розкрою ковдри. Тришарова структура і м'яка ріжуча поверхня забезпечують плавне різання навіть після багатьох років використання.
 
 
Килимки Olfa захищають ваше робоче місце та значно подовжують термін служби ваших лез.
 
УВАГА :
  • Тримайте килимки подалі від сонячного світла та тепла
  • Килимки необхідно зберігати рівними
  • Не підходить для використання з паровими прасками
  • Не підходить для використання з OLFA MC-45 та MC-45/DX
Технічні
Тип інструменту Коврик

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Теги: Коврики и линейки.OLFA

icon_callback Телефон icon_email Email icon_mes Facebook icon_viber Viber