Шліфмашина кутова (болгарка) Metabo W 650-125 603602010
Популярний
Кутова шліфувальна машина Metabo W 650-125 має дуже компактні розміри і відмінно підходить для нескладних робіт або робіт у важкодоступних місцях. Завдяки своїм розмірам і вазі відмінно підходить для роботи однією рукою.
Особливості:
- Надійна, універсальна і економічна: ергономічна кутова шліфмашина для будь-яких завдань
- Захисний кожух із захистом від провертання
Характеристики
| O дисків | 125 мм |
| Номінальна споживана потужність | 650 Вт |
| Віддавана потужність | 380 Вт |
| Кількість обертів холостого ходу | 11000/хв |
| Кількість обертів при навантаженні | 7000/хв |
| Крутний момент | 1.8 NmM 14 |
| Різьба шпинделя | M 14 |
| Вага без кабелю | 1.7 кг |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
Вібрація
| Шліфування поверхні | 9.5 m/s^2 |
| Погрішність виміру | К1.5 m/s^2 |
| Шліфування за допомогою стрічки | 5 m/s^2 |
| Погрішність виміру | К1.5 m/s^2 |
| Звукова емісія | |
| Рівень звукового тиску | 89 dB(A) |
| Рівень звукової потужності (LwA) | 98 dB(A) |
| Погрішність виміру | К3 dB(A) |
Технічні
Діаметр диску, мм
125
Потужність, Вт
500-800
Вага, кг
1.7
Довжина кабелю, м
2.5
Швидкозатискна гайка
Так
Плавний пуск
Так
