Акумуляторний шуруповерт METABO (МЕТАБО) BS 18 LT BL
Популярний
Характеристики
| Вид акумуляторного блока | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блока | 18 В |
| Ємність акумулятора | 2 А·г |
| Макс. крутний момент (м'який) | 34 Нм |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 75 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 0.7-8 Нм |
| Діаметр свердління, сталь | 13 мм |
| O свердління, м'яка деревина | 38 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-600/0-2100 об/хв |
| Діапазон затиску патрона | 1.5-13 мм |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 1.2 кг |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.6 кг |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
Основні особливості
- Безщітковий дриль-шуруповерт забезпечує оптимальну потужність в складних умовах застосування
- Унікальний безщітковий двигун Metabo для швидкого просування робіт та найвищої ефективності при свердлінні та загвинчуванні шурупів
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
- Швидкозатискний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 2,0 А-год)
- Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- metaBOX 145
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
2.0
Напруга акумулятора, В
18
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Безщітковий
