Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 602207550
Популярний
Характеристики
| Вид акумуляторного блока | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блока | 18 В |
| Ємність акумулятора | 1.5 А·г |
| Макс. крутний момент (м'який) | 24 Нм |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 48 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 0.5-4.5 Нм |
| Діаметр свердління, сталь | 10 мм |
| O свердління, м'яка деревина | 20 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-450/0-1600 об/хв |
| Діапазон затиску патрона | 1-10 мм |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 0.92 кг |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.3 кг |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Основні особливості
- Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання.
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Зі зручним гачком для носіння на ремені, з фіксацією без інструменту праворуч або ліворуч
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
- Швидкозатискний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 1,5 А-год)
- Зарядний пристрій SC 30
- Пластиковий кофр
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
1.5
Напруга акумулятора, В
18
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Щітковий
