Акумуляторний дриль-шуруповерт METABO ( МЕТАБО ) BS 18 LTX Impuls 4.0 Ач
Популярний
Характеристики
| Вид акумуляторного блока | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блока | 18 В |
| Ємність акумулятора | 4 А·г |
| Макс. крутний момент (м'який) | 55 Нм |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 60 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 1.5-24 Нм |
| Діаметр свердління, сталь | 13 мм |
| O свердління, м'яка деревина | 65 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-500/0-1700 об/хв |
| Діапазон затиску патрона | 1.5-13 мм |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 1.7 кг |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 2.3 кг |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Основні особливості
- Міцний дриль-шуруповерт забезпечує максимальну потужність в найскладніших умовах застосування
- Режим "Імпульс" для викручування застряглих гвинтів і засвердлювання на гладких поверхнях
- 4-полюсний потужний двигун для швидкого свердління та загвинчування
- Захист від перевантаження: запобігає перегріванню двигуна
- Шпиндель з внутрішнім шестигранником для насадок дозволяє обійтися без патрона
- Затискна шийка (O 43 мм) для універсального застосування
- Вбудоване підсвічування робочої зони
- Міцний корпус редуктора з алюмінієвого лиття під тиском для оптимального відведення тепла й довговічності
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
- Сумісність з усіма акумуляторними блоками на 18 В і зарядними пристроями марок CAS
- Швидкозатискний патрон Futuro Plus з металевою втулкою
- Додаткова рукоятка
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В / 4,0 А·год)
- Зарядний пристрій ASC 55 "AIR COOLED"
- metaBOX 145 L
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
4.0
Напруга акумулятора, В
18
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Щітковий
