Акумуляторний дриль-шуруповерт METABO POWERMAXX BS 12 Q (601037500)
Акумуляторний дриль-шуруповерт METABO POWERMAXX BS 12 Q (601037500) 12В; 2x2,0 Аг; 17/40 Нм; змінний ШЗП 10 мм; 0-360/0-1400 об/хв; з/п SC 30; 1,1 кг; кейс
Характеристики
| Вид акумуляторного блока | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блока | 12 В |
| Ємність акумулятора | 2 А·г |
| Макс. крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 40 м |
| Регулювання крутного моменту | 0.5-5 Нм |
| Діаметр свердління, сталь | 10 мм |
| O свердління, м'яка деревина | 18мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-360/0-1400 / хв |
| Діапазон затиску патрона | 1-10 мм |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 0.91 кг |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.1 кг |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Основні особливості
- Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання.
- Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
- Електроніка Vario (V) – регулювання числа обертів відповідно до властивостей матеріалу
- Вбудоване світлодіодне підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої області
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- З metaBOX, продуманим рішенням для транспортування і зберігання
- Швидкозмінний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (12 В / 2,0 А·г)
- Зарядний пристрій SC 30
- Пластиковий кофр








