Акумуляторний дриль-шуруповер METABOPOWERMAXX BS 12 SET (601036870)
Акумуляторний дриль-шуруповерт METABO POWERMAXX BS 12 SET (601036870) 12В; 2x2,0 Ач; 17/40 Нм; ШЗП 10 мм; 0-360/0-1400 об/хв; з/о SC 30; 1,1 кг; кейс; пересувна майстерня
Характеристики
| Вид акумуляторного блока | Li-Ion |
| Напруга акумуляторного блока | 12 В |
| Ємність акумулятора | 2 А·г |
| Макс. крутний момент (м'який) | 17 Нм |
| Макс. крутний момент (жорсткий) | 40 Нм |
| Регулювання крутного моменту | 0.5-5 Нм |
| Діаметр свердління, сталь | 10 мм |
| O свердління, м'яка деревина | 18 мм |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість обертів холостого ходу | 0-360/0-1400 об/хв |
| Діапазон затиску патрона | 1-10 мм |
| Вага (без акумуляторного блоку) | 0.84 кг |
| Вага (з акумуляторним блоком) | 1.1 кг |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
Основні особливості
- Легкий і компактний дриль-шуруповерт — укорочена конструкція для універсального використання.
- Мобільна майстерня: пластиковий кофр з широким спектром приладдя для свердління, загвинчування тощо
- Клас 12 В Metabo — легко тримати, зручно працювати
- Вбудоване світлодіодне підсвічування із залишковим світінням для оптимального освітлення робочої області
- Зі зручним гачком для носіння на ремені та відділенням для насадок, з фіксацією праворуч або ліворуч
- Швидкозатискний свердлильний патрон
- Гачок для носіння на ремені та відділення для насадок
- 2 акумуляторні блоки Li-Power (12 В / 2,0 А·г)
- Зарядний пристрій SC 30
- Пластиковий кофр
- Комплект приладдя
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
2.0
Напруга акумулятора, В
12
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Щітковий








