Ударний дриль/шуруповерт MILWAUKEE (МІЛУОКІ) HD28 PD-0
Популярний
Характеристики
| Ємність акумулятора | - |
| Напруга акумулятора | 28 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість без нагрузки | 0-450/0-1800 об/хв |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 65 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 16 мм |
| Патрон | 13 мм |
| Макс. крутний момент | 85 Нм |
| Режим роботи | Ударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Вага | - |
Основні особливості
- Високопродуктивна компактна дриль-шуруповерт Milwaukee®, довжиною всього 237 мм.
- Патрон Rohm 13 мм забезпечує максимальний термін використання.
- Оптимізована рукоятка для кращого утримання і контролю
- Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструменту і забезпечує довговічність акумулятора
- Індикатор заряду батареї і світлодіодне підсвічування на корпусі двигуна - додаткова зручність використання і освітлення в умовах недостатньої видимості
- Акумулятори REDLITHIUM-ION ™ - в 2 рази більше час роботи без підзарядки, на 20% більше потужність, в 2 рази довше термін служби, робота при мінусовій температурі до -20 ° С
- Дриль-шуруповерт
- Картон
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
3.0
Напруга акумулятора, В
28
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Ударний
Патрон швидкоз'ємний
Так
Тип двигуна
Щітковий
Рекомендовані товари
Теги: outline: none
Недавно переглянуті


