Послуги Косіння трави

Послуги Косіння трави

Наші переваги

  • Бригада професіоналів 
  • Професійний інструмент міжнародного класу
  • Вигідні ціни
  • Можливість безготівкового розрахунку

Вартість робіт


Покос трави та бур'яну

Акуратно пострижений газон завжди приваблює погляди сусідів та відвідувачів. Якщо ви є володарем гарного лужка або професійного газону укладеного за всіма стандартами - без косовиці трави вам ніяк не обійтися. Компанія Грін сервіс пропонує вашій увазі послугу - покос трави Борщагівка, Буча, Київ (а також по Київській області). Скошена трава виглядає органічно та невимушено. Ви можете постригти траву самостійно або замовити цю послугу у професіоналів.

У яких випадках найкраще замовити косовиці трави?

Покіс трави Борщагівка, Буча, Київ, Грін СервісПотрібно відверто визнати, що якщо у вас в розпорядженні є газонокосарка або спеціальне обладнання для покосу трави, постригти її не складає особливих труднощів. Якщо техніка справна – ви зможете постригти траву самостійно. У той же час, навіть газон на кілька соток, який необхідно скосити - завжди забирає багато часу. Цінуючи ваш час та зусилля, ми пропонуємо вам замовити покіс трави Київ, Борщагівка, Буча, а також у деяких інших районах Києва та області.

Наші фахівці прибудуть в обумовлений час та зможуть швидко постригти траву, забезпечити порядок на вашій ділянці. Замовляючи стрижку трави у компанії Грін сервіс, ви заощадите час і гроші. Якщо у вас велика ділянка, або у вас є нестандартні питання щодо догляду за травою (специфіка ландшафту тощо) ми завжди допоможемо.Як часто потрібно постригати газон, траву?

Практика показує, що для оптимального стану газону трава повинна підстригатися на регулярній основі. Найчастіше траву покосити потрібно кожні 2-3 тижні. Окремі сорти газонних трав можна стригти раз на місяць, але це виняток, ніж правило. Сам покіс трави Київ (Борщагівка, Буча) це чи інше місто України має проводитися регулярно. Іншими словами, якщо ви стрижете траву раз на два тижні, то так само і потрібно продовжувати.

Навіть якщо ваш газон ще не зовсім виріс, все одно потрібно із заданою регулярністю продовжувати косовиці. У такому випадку трава зростатиме здоровою, зеленою та міцною. Що забезпечить подальшу безпроблемну експлуатацію.

Якщо ви хочете професійно доглядати ваш газон, якщо у вас немає зайвого часу на його пострижку, замовте у нас покіс трави Київ, Борщагівка, Буча, а також деякі інші райони Київської області — наша територія обслуговування. Ми швидко, якісно і недорого покосимо траву, позбавимо вас зайвого клопоту. Ви насолоджуватиметеся газоном і зовнішнім виглядом вашої ділянки не доклавши ні краплі зусиль.


Телефон Email Facebook Skype Viber