Купити біти і викрутки FELO в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

Information
Search

Біти та викрутки FELO

7010410
..
0

145грн

2030010
..
0

44грн

3030710
..
0

116грн

3031510
..
0

72грн

3031770
..
0

174грн

3031710
..
0

108грн

2021010
..
0

37грн

3041810
..
0

221грн

2041010
..
0

26грн

3041510
..
0

68грн

3041710
..
0

105грн

2040080
..
0

163грн

2040010
..
0

26грн

2050070
..
0

54грн

2050010
..
0

26грн

Показано з 1 по 15 із 633 (43 сторінок)
Біти та викрутки FELO

Всесвітньо відома компанія, котра постачає свою продукцію по всьому світу вже багато десятиліть, яка за довгі роки праці   заробила та користується належним авторитетом та повагою серед фірм-конкурентів та у споживача на світових ринках. Якщо вам потрібний гідний та якісний інструмент, ви маєте купити викрутки, тримачі та біти «FELO» , тому що висока якість цієї продукції підтверджується відгуками  мільйонів  вдячних споживачів.

Свій шлях компанія розпочала ще в далекому 1878 році, коли родина засновників відкрила невеличку майстерню, де тоді виготовлялись ковані інструменти, такі як молотки , плоскогубці та викрутки. Початковий склад працівників складавсь з двох робітників, а високотехнологічна техніка являла собою друкувальну машинку та ручні інструменти коваля. Таким чином вона проіснувала до 1950 року, коли родина Felo змушена була переїхати через післявоєнні події, та цей етап у шляху компанії став вирішальним, тому що з цього часу бренд FELO став офіційним та почалось масштабне зростання фірми, яка на сьогоднішній день є лідером серед експортерів та одним серед крупніших виробників світу.

Шану покупця отримати дуже не просто, тому компанія з кожним своїм кроком працює над собою та набирає оберти. Заводи – виробники, які знаходяться Німеччині та Венгрії   обладнані високоякісною технікою, яка прямує на виробництво від найповажніших виробників своєї галузі. Матеріали для виробництва проходять жорсткий контроль, а продукція на усіх етапах виготовлення піддається тестуванням та випробовуванням. Увесь гарнізон працівників від високих посад до робітників у цехах майстерен підібраний за жорсткими умовами і має належний досвід та навики.

На сьогоднішній день компанія має дуже велику кількість досягнень,серед них безліч інноваційних ідей, втілених у життя самою торгівельною маркою, які були запатентовані та отримали права промислової власності фірми. Цими інноваціями стали такі вироби як двокомпонентні рукояті для викруток, біти з титановим покриттям, змінні викрутки для електриків тощо.  За для зручності при купівлі каталоги    товарів   фірми випускаються більш ніж на чотирьох різних мовах світу, а продукція випускається не тільки для широких мас, але й в  індивідуальних     версіях та спеціально розроблених,відхиляючись від умов та потреб клієнта. В асортименті компанії налічується більш ніж 2000 найменувань товарів,серед яких кожен може знайти продукт, який відповідатиме  усім потребам та вимогам. Отже якщо ви маєте намір купити інструмент бренду «FELO» ви неодмінно знайдете товар, який підходить вам за усіма критеріями, не витрачаючи багато часу чи зусиль при виборі та купівлі.

До інноваційних розробок бренду можна включити  викрутки ERGONIC , трьохкомпонентна рукоять якої адаптується до руки  та забезпечує передачу   моменту обертання. Цей інструмент випробовувався у сліпому тестуванні, та був визнаним найкращим серед інших екземплярів.

ERGONIC K, який поєднав у собі усі переваги трещиток та викруток з обертаючоюся рукояттю, поворотний механізм якого працює в 4-х положеннях без необхідності вилучення біти при зміні кута,а рукоять має запатентований дизайн та здатність пристосовуватися до руки. Цей інструмент забезпечує мінімальну затрату зусиль при роботі.

SMART викрутки зі змінними лезами, що являють собою універсальний інструмент з гарантією у 15 років та замінюють собою 48 інструментів.

Тримач для біт STAR, який витримує навіть важкі гвинти у всіх положеннях та швидкостях,дозволяє швидко та просто заміняти біти. Цей інструмент дійсно забезпечує безпеку та зручність у роботі.

Система фіксації гвинтів PROHOLD, що працює без пружин та магнетизму,міцно тримає гвинти на інструменті та виготовлений із спеціально загартованої сталі. Купуючи цей інструмент ви отримуєте довічну гарантію.

Тож якщо є потреба у викрутках, бітах чи тримачах – купуйте продукцію «FELO» і отримаєте інструмент,котрий забезпечить вас зручністю та безпекою в роботі на довгі роки.

купити FELO, FELO, відповідь FELO, викрутка FELO, купити викрутку FELO, купити викрутки FELO, купити викрутку київ, купити викрутку Україна, киев FELO, Україна FELO, купити біти FELO, купити біту, купити біту FELO, купити кусачки FELO, набір біт FELO, купити набір біт FELO, набір викруток FELO, купити набір викруток, купити набір викруток FELO