Акумуляторний дриль-шуруповерт MILWAUKEE M12 BDD-0 4933441930
Популярний
Характеристики
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість без нагрузки | 0-400/0-1500 об/хв |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Патрон | 10 мм |
| Макс. крутний момент | 30 Нм |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Вага | 1.2 кг |
Основні особливості
- Високопродуктивна компактна дриль-шуруповерт Milwaukee®, довжиною всього 187 мм, ідеальний для роботи в обмеженому просторі
- Електронна система REDLINK ™ для захисту інструменту і акумулятора від перевантаження забезпечує кращу в своєму класі зносостійкість
- Металевий патрон 10 мм забезпечує швидку зміну біт
- Оптимізована рукоятка для кращого утримання і контролю
- Контроль стану окремих елементів акумулятора оптимізує час роботи інструменту і забезпечує довговічність акумулятора
- Індикатор заряду батареї і світлодіодне підсвічування на корпусі двигуна - додаткова зручність використання і освітлення в умовах недостатньої видимості
- Акумулятори REDLITHIUM-ION ™ - в 2 рази більше час роботи без підзарядки, на 20% більше потужність, в 2 рази довше термін служби, робота при мінусовій температурі до -20 ° С
- Гнучка акумуляторна система: працює з усіма акумуляторами Milwaukee® M12 ™
- Увага! Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять!
- Дриль-шуруповерт
- Картон
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
2.0
Напруга акумулятора, В
12
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Патрон швидкоз'ємний
Так
Тип двигуна
Щітковий
Теги: Шуруповерты аккумуляторные.MILWAUKEE
Недавно переглянуті

