Дриль/шуруповерт MILWAUKEE ( МІЛВОКІ ) LokTor S12TXC
Популярний
Характеристики
| Ємність акумулятора | 3 А·г |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість без нагрузки | 0-420/0-1300 об/хв |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 34 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Безключовий патрон | 1.5-13 мм |
| Макс. крутний момент | 50 Нм |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Вага з акумулятором | 2.2 кг |
Основні особливості
- Промисловий електродвигун LokTor володіє високим крутним моментом і підвищеним ресурсом роботи.
- Безключовий патрон FIXTEC дозволяє змінювати насадки однією рукою.
- Режим свердління з ударом для збурювання у кам'яній кладці і в камні.
- Система гальмування електродвигуна QUICKSTOP.
- Покращено балансування інструмента: двостороннє приєднання акумуляторних батарей.
- Індикатор заряду батареї і світлодіодне підсвічування на корпусі двигуна - додаткова зручність використання і освітлення в умовах недостатньої видимості
- CLIP-LOK - система кріплення інструменту на поясі
- Дриль-шуруповерт
- Кейс
Технічні
Ємність аккумулятору, А/г
3.0
Напруга акумулятора, В
12
Тип акумулятора
Ni-Cd
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Патрон швидкоз'ємний
Так
Тип двигуна
Щітковий
