Дриль/шуруповерт MILWAUKEE ( МІЛУОКІ ) FUEL M18 CDD–202C
Популярний
Характеристики
| Ємність акумулятора | 2 А·г |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Швидкість без нагрузки | 0-550/0-1850 об/хв |
| Макс. діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Патрон | 13 мм |
| Макс. крутний момент | 80 Нм |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Вага | 2 кг |
Основні особливості
- Збільшений ресурс двигуна за рахунок системи POWERSTATE;
- Акумулятор REDLITHIUM-ION збільшує термін служби в два рази;
- Індикацятор заряда акумулятора;
- Наявність світлодіодного підсвічування;
- Можливість носити на поясі.
- Працює від усіх акумуляторів Milwaukee M18.
- Дриль-шуруповерт
- Кейс
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
2.0
Напруга акумулятора, В
18
Тип акумулятора
Li-Ion
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Безщітковий
Теги: Шуруповерты аккумуляторные.MILWAUKEE
Недавно переглянуті

