Акумуляторний дриль-шуруповерт AEG BS 12G NiCd 4935419255
Популярний
Шуруповерт акумуляторний AEG BS 12G NiCd своєю легкою, компактною конструкцією вразить уяву не тільки побутового користувача, але і професіонала, який цінує в роботі ергономічність і надійність інструменту. Автономне живлення від акумуляторної батареї дозволяє більш ефективно використовувати потенціал інструменту. Модель здатна ефективно працювати в разі відсутності джерела живлення, в важкодоступних місцях, на висоті.
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1.4 А·г |
| Тип акумулятора | Ni-Cd |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Зарядний пристрій | 25 хв |
| Макс. діаметр свердління (деррево) | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Патрон | 10 мм |
| Макс. крутний момент | 30 Нм |
| Швидкість без нагрузки | 0-350/0-1350 об/хв |
| Вага | 1.6 кг |
Основні особливості
- Надзвичайно компактний шуруповерт
- Швидкозатискний патрон FIXTEC 10 мм.
- 24 позиції регулювання крутного моменту для абсолютного контролю
- Технологія AEG Pro Lithium Ion із захистом від перевантаження для максимальної надійності акумулятора і інструменту
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 акумулятора
- Зарадний пристрій
- Кейс
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
1.4
Напруга акумулятора, В
12
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Патрон швидкоз'ємний
Так
Тип двигуна
Безщітковий
Теги: Шуруповерты аккумуляторные.AEG
Недавно переглянуті


