Акумуляторний дриль-шуруповерт AEG BS 12CLI-152B 4935433902
Популярний
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1.5 А·г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Зарядний пристрій | 30 хв |
| Макс. діаметр свердління (деррево) | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Макс. крутний момент | 18.5 Нм |
| Швидкість без нагрузки | 0 - 575 об/хв |
| Вага | 1 кг |
Основні особливості
- Надзвичайно компактний шуруповерт розміром всього 161 мм!
- 17-позиційне регулювання обертального моменту з додатковою позицією свердління
- Корпус редуктора і шестерні виготовлені з металу для збільшення надійності
- Автоматичне блокування шпинделя і 10 мм патрон
- Вимикач з електронікою
- Регулювання швидкості
- Технологія AEG Pro Lithium Ion із захистом від перевантаження для максимальної надійності акумулятора і інструменту
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 акумулятора
- Зарадний пристрій
- Сумка для інструменту
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
1.5
Напруга акумулятора, В
12
Кількість швидкостей
1
Режим роботи
Безударний
Тип двигуна
Щітковий
Теги: Шуруповерты аккумуляторные.AEG
Недавно переглянуті

