Акумуляторний дриль-шуруповерт AEG BS 12C2LI-152C 4935428375
Популярний
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1.5 А·г |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим роботи | Безударний |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Зарядний пристрій | 30 хв |
| Макс. діаметр свердління (деррево) | 20 мм |
| Макс. діаметр свердління (сталь) | 10 мм |
| Патрон | 10 мм |
| Макс. крутний момент | 34 Нм |
| Швидкість без нагрузки | 0-350/0-1350 об/хв |
| Вага | 1.1 кг |
Основні особливості
- Надкомпактна дриль-шуруповерт розміром всього 168 мм!
- 17-позиційне регулювання обертального моменту з додатковою позицією свердління
- Двошвидкісний редуктор для розширення області застосування
- Корпус редуктора і шестерні виготовлені з металу для збільшення надійності
- Аавтоматична фіксація шпинделя і 10мм патрон
- Вимикач з електронікою, регулювання швидкості
- Технологія AEG Pro Lithium Ion із захистом від перевантаження для максимальної надійності акумулятора і інструменту
- Акумуляторний дриль-шуруповерт
- 2 акумулятора
- Зарадний пристрій
- Кейс
Технічні
Ємність аккумулятору, А⋅г
1.5
Напруга акумулятора, В
12
Кількість швидкостей
2
Режим роботи
Безударний
Патрон швидкоз'ємний
Так
Тип двигуна
Щітковий
