Купити ключі BONDHUS в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

Information
Search

Ключі BONDHUS

11710
..
0

196грн

11708
Ключ BONDHUS TORX 8х67мм. Г-образный; CrV сталь; сферический..
0

180грн

12115
Ключ шестигранный BONDHUS 7/16"х191мм. Г-образный; CrV сталь; фосфатированный; удлинённый..
0

194грн

10936
Набор ключей шестигранных дюймовых BONDHUS 12 шт; .050-5/16". сферические Размеры в наборе: .050. ..
0

599грн

10989
В Набор ключей BONDHUS Ball End L-Wrenches ProGuard входят ключи следующих размеров: 1.27. 1.5...
0

3582грн

10992
В Набор ключей BONDHUS Ball End L-Wrenches ProGuard 10992 входят ключи следующих размеров: ..
0

380грн

94206
Приспособление для завинчивания поврежденных головок винтов.Немедленное решение проблемы.- До 800% б..
0

378грн

11715
..
0

205грн

31820
..
0

75грн

11730
..
0

271грн

11740
..
0

271грн

11745
..
0

322грн

12247
..
0

14грн

12248
..
0

14грн

12221
..
0

1059грн

Показано з 1 по 15 із 232 (16 сторінок)
Ключі BONDHUS

Американська компанія, яка спеціалізується на виготовленні ручного будівельного і монтажного інструменту, найпопулярнішими та відомими продуктами є ключі та шестигранні біти, і має визнання як світовий лідер вже більш ніж 35 років.

Продукція бренду має попит у споживача більш ніж в 60-ти країнах світу на великих заводах, в галузях суднобудування, бурових установках, на будівельних майданах трубопроводів тощо.

Корпорація була створена більш ніж сорок років назад в США, коли у 1964 році Джон Бондхус винайшов та почав виробництво свого першого ноу-хао унікального шестигранного інструменту. Зараз головний офіс знаходиться в сорока хвилинах їзди від Мінеаполіса у місті Мінесота, а головний завод – виробник в Монтичелло, біля річки Місісіпі.

Продукція компанії без сумніву користується величезним попитом серед споживачів, починаючи з малих приватних підприємств і закінчуючи гігантськими корпораціями, які у величезному виборі інструментів віддають свою перевагу товарам фірми BONDHUS.

Ця перевага клієнтури цілком обґрунтована, тому, що якість вироблених товарів є незрівнянно високою. Сировина для виготовлення неодноразово перевіряється на міцність, кожна стадія виготовлення контролюється, має чітку послідовність та технологічну точність. Лінії виробництва оснащені високотехнологічними машинами, які в рази зменшують ризик випуску бракованого товару, а за пультами управління та безпосередньо на виробничих майданах процес контролюють висококваліфіковані працівники, котрі безперервно стежать за цілісністю та справністю виготовленої продукції. На останніх етапах виробництва продукт піддається численним перевіркам і випробуванням на міцність і безпеку. Для виготовлення свого товару компанія користується най міцнішою та найтвердішою сталлю.

У каталозі продукції компанії можна вибрати і купити такі товари як:

L-образні ключі; складки; Т-образні ручки; викрутки; крила і прапори; драйвери для гайок; біти і леза та іншу продукцію.

З новинок  BONDHUS до уваги покупця представлені:

короткий подвійний кульковий наконечник, який забезпечує ефект крутного моменту на 50% більше ніж звичайні кулькові наконечники;

регульована ручка HANDY HEX, яка дозволяє регулювати відстань виходу наконечника з рукояті, має вдвічі більшу ступінь стійкості зносу і забезпечує до 20% більший ефект крутного моменту.

Дисплей дюймових шестигранників викруток "Bondhus", який   вміщує в себе 10 предметів і є багатофункціональним та універсальним інструментом.

 Ці та інші товари зацікавлений споживач може купити не витрачаючи часу та зусиль у спеціалізованих магазинах, або сидячи вдома з улюбленим гаджетом в руках, користуючись послугами інтернет - магазинів, а обрати товар та повністю зорієнтувати в своєму виборі йому допоможуть кваліфіковані, віддані своїй професії, уважні  працівники компанії.

Компанія BONDHUS являється не просто одним з визнаних світових виробників якісного інструменту, BONDHUS- це лідер серед лідерів, і доказом цьому є те, що  послугами даного бренду скористалась навіть така гігантська та відома на весь світ організація як НАСА (США). Коли у 2005 році Національному Управлінню по Аеронавтиці терміново знадобився дійсно якісний та потужний інструмент для проведення ремонтних робіт на борту космічної станції,керівництво звернулося саме до компанії BONDHUS. Інструмент, який був розроблений саме для цієї цілі за спеціальними вимогами замовника був з успіхом застосований і на сто відсотків виконав поставлені для нього завдання. Отже маємо визнати, що продукція даного бренду має потрібні силу, потужність та міцність для роботи в найскладніших умовах.

 

Корпорація Bondhus знаходиться в Монтічелло, штат Міннесота - США, приблизно в 40 хвилинах їзди від Міннеаполіса.

У 1964 році Джон Бондхус почав виробництво оригінального шестигранного інструменту з кульковим наконечником.

Інструменти Bondhus можна знайти в ящиках для інструментів по всьому світу, на всіх континентах і в більш ніж 100 країнах від Тайваню до Бразилії і від Швеції до Японії.

Шестигранні ключі Bondhus є показником якості та надійності.

BONDHUS, купити BONDHUS, купити ключ BONDHUS, купити ключі BONDHUS, ключ шестигранний BONDHUS, купити ключ шестигранний, купити ключ шестигранний BONDHUS, ключ г подібний, ключ г-подібний, купт ключ г подібний, купити ключ г-подібний.