Набір BESSEY EZR15-6SET напів-автоматичних двофункційних струбцин 2шт, 150×60мм (EZR15-6SET)

Набір BESSEY EZR15-6SET напів-автоматичних двофункційних струбцин 2шт, 150×60мм (EZR15-6SET)

Артикул: EZR15-6SET
В наявності
0
1811грн. Без ПДВ: 1811грн.
Знайшли дешевше?

Набір BESSEY EZR15-6SET напів-автоматичних двофункційних струбцин 2шт, 150×60мм (EZR15-6SET)

Ця струбциеа пропонує безліч можливих застосувань з перехідником на нижній частині та обертовою верхньою секцією для безпечного кріплення напрямних шин від Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi/Hikoki, Dewalt тощо, а також для затискання в профілях та на робочих столах з перехідником у верхній або нижній частині для ступінчастого затискання з або без адаптера для затискання або розжиму.

Зручна технологія

Ергономічний та безпечний поводження завдяки вдосконаленій технології завдяки високоякісній 2-х компонентній пластиковій рукоятці з поршневим важелем позаду рейки для безпечного доступу з обох напрямків завдяки вбудованій рукоятці, що відпускає, для швидкого регулювання розсувної планки та для звільнення затискача завдяки поперечній призмі. Пластикові захисні ковпачки для надійного кріплення круглих, загострених та кутових деталей.

Надійна конструкція

Сучасна естетика зустрічається тут з довголіттям завдяки використанню високоякісних матеріалів, таких як підсилений склопластиком поліамід у верхній і нижній частині, а також загартована і калена сталь для профільованих направляючих.

Основні характеристики:

  • Сила затиску до 750 Nm
  • Використовуйте з перехідником на нижній частині та обертовою верхньою секцією для надійного кріплення напрямних рейок від Festool, Protool, Metabo, Makita, Hitachi / Hikoki, Dewalt тощо, а також для затискання в профілях та на робочих столах
  • Використовуйте разом із адаптером у верхній чи нижній частині для поступового затискання
  • Використовуйте з адаптером або без нього - для затискання або розтискання 
  • Ергономічна 2-х компонентна пластикова ручка з поршневим важелем.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Телефон Email Facebook Skype Viber