Шкребач Olfa GSR-2 для скла та зняття плівок (арт. 894510)

Шкребач Olfa GSR-2 для скла та зняття плівок (арт. 894510)

В наявності
0
Артикул: 894510
303грн. Без ПДВ: 303грн.
Знайшли дешевше?

Шкребач Olfa GSR-2 для скла та зняття плівок; швидкозмінне лезо з нержавіючої сталі L=120 мм; отвір для кріплення шнурка; стійкий до розчинників, кислот, масел і жирів; контейнер для запасних лез також слугує чохлом для леза; 6 лез в комплекті (арт. 894510)

Компактний скребок для скла з лезом з нержавіючої сталі

Ручка скребка така ж широка, як і змінне лезо з нержавіючої сталі. В результаті це дозволяє очищати вузькі місця, кути і криволінійні поверхні. Він також може бути дуже корисним у домашніх умовах, наприклад, для чищення керамічних плит, камінного скла тощо.

На додаток до леза, лезо з нержавіючої сталі також оснащено пластиною та гвинтом, що робить скребок ідеальним для використання з водою та миючими засобами. Отвір на кінці ручки дозволяє прикріпити шнурок або запобіжний трос, що важливо при роботі на висоті. 

Рукоятка і захист леза цього скребка виготовлені з поліпропіленової смоли, армованої скловолокном, що забезпечує підвищену міцність і стійкість до ацетону.  

Пластиковий контейнер для запасних лез (також слугує захистом леза) має функцію безпеки, яка дуже важлива при використанні в якості захисту леза. Контейнер містить 6 лез GSB-2S. Для заміни леза не потрібні інструменти. Щоб замінити лезо, послабте гвинт (досить 1 оберту), опустіть металеву пластину вниз і вийміть лезо, заклинене між пластиковими виступами ручки. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Шкребач Olfa GSR-2 для скла та зняття плівок (арт. 894510)

Телефон Email Facebook Skype Viber