Шкребач Olfa GSR-1/3B для скла та зняття плівок, швидкозмінне лезо (арт. 890552)

Шкребач Olfa GSR-1/3B для скла та зняття плівок, швидкозмінне лезо (арт. 890552)

В наявності
0
Артикул: 890552
472грн. Без ПДВ: 472грн.
Знайшли дешевше?

Шкребач Olfa GSR-1/3B для скла та зняття плівок; швидкозмінне лезо з нержавіючої сталі L=120 мм; отвір для кріплення шнурка; стійкий до розчинників, кислот, масел і жирів; 3 додаткові леза в комплекті та чохол для леза (арт. 890552)

Скребок для скла з лезом з нержавіючої сталі

Рукоятка і кришка леза з нержавіючої сталі шириною 120 мм з поліпропіленової смоли, армованої скловолокном, забезпечують підвищену міцність і стійкість до ацетону. Разом з пластиною з нержавіючої сталі, яка фіксує лезо, вони утворюють рукоятку товщиною 7 мм / з кріпильним гвинтом - 14 мм /. Канавки на жовтій поверхні ручки та чорний захисний кожух леза допомагають знайти безпечний і зручний спосіб тримати інструмент. Скребок дуже легкий, вагою всього 115 грам.

Знявши чорну кришку леза, її можна перекинути на іншу сторону ручки, збільшивши її товщину (14 мм) і зручність використання. Кришку можна переміщати ліворуч або праворуч, щоб ідеально відповідати умовам очищення. Спеціальні виступи на внутрішній стороні захисту леза допомагають утримувати кожух у потрібному положенні. Отвори з боків ручки дозволяють прикріпити шнурок або запобіжний трос, щоб запобігти падінню інструменту, що важливо при роботі на висоті.

Для заміни леза не потрібні інструменти. Щоб замінити лезо, послабте гвинт (досить 1 оберту), опустіть металеву пластину вниз і вийміть лезо, заклинене між пластиковими виступами ручки.

Засіб призначений для робіт, пов'язаних з підготовкою вітрин та віконних стекол до наклеювання віконних плівок, захисних плівок, протизломних, сонцезахисних та затемнюючих плівок, видалення старої плівки зі скла та вітрин.

В упаковці з символом GSR-1 / 3B  , крім інструменту з лезом, є 3 додаткових леза з символом GSB  -1 / S.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Телефон Email Facebook Skype Viber