Шкребач-ніж Olfa BTC-1 для різання шкіри, пласмаси, гуми, швидкозмінне лезо 43 мм (арт. 860510)

Шкребач-ніж Olfa BTC-1 для різання шкіри, пласмаси, гуми, швидкозмінне лезо 43 мм (арт. 860510)

В наявності
0
Артикул: 860510
230грн. Без ПДВ: 230грн.
Знайшли дешевше?
Шкребач-ніж OLFA BTC-1 для різання шкіри, пласмаси, гуми, скошування крайків та очищення гладких поверхонь; швидкозмінне лезо 43 мм; міцний захват і жорстке лезо (арт. 860510)

Ніж, різак та скребок в одній формі
Ніж Bettachi присутній на японському ринку з 1982 року та зарекомендував себе як чудовий інструмент для різання шкіри. Цей ніж заснований на інструменті, що використовувався в середньовічній Японії для різання шкіри та ременів для сідел та самурайських обладунків. Міцна конструкція цього інструменту дозволяє використовувати його у різний спосіб і дозволяє застосовувати велике зусилля. Фіксація гвинтом забезпечує надійну фіксацію леза.

Цей ніж отримав визнання в оббивній, шорній та пластмасовій промисловості як інструмент для різання, стрижки та зняття фаски з кромок. Він також дуже добре працює як скребок для очищення гладких поверхонь. Міцна рукоятка та жорстке лезо дозволяють різати навіть такі складні матеріали, як армовані гумові стрічки.

Змінне квадратне лезо BTB-1 шириною 43 мм має дві дуже гострі ріжучі кромки, захищені сталевим кожухом. Заміна леза не потребує додаткового інструменту.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Телефон Email Facebook Skype Viber