Купити FLEXOVIT в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

Information
Search

FLEXOVIT

Немає жодного товару даного виробника.

FLEXOVIT

Бренд, започаткований у Нідерландах, який являється основним та базовим складовим всесвітньо відомого гіганту серед лідерів на світовому ринку у виготовленні та постачанні абразивної продукції  групи Saint-Gobain Abrasives, яка в свою чергу входить в сотню  найрозвиненіших промислових угрупувань та має 350ти річну історію створення. На сьогоднішній день бренд являється поважним виробником високоякісних абразивних матеріалів для різання, шліфування, змішування та полірування у всіх промислових галузях.

Ім’я бренду «Flexovit» вигадав Вім Еббінк,який заснував компанію з виробництва шліфувальних та зачисних кругів «Slijptechniek»,котра почала працювати у 1958 році.

Назва Flexovit ділиться на три частини:

Flex- з голландської мови означає кутова шліфувальна машина.

О- кругла форма колеса.

Vit- скорочення від французького слова Vitesse, що означає швидкість.

У 1960 році компанія «Slijptechniek» вже мала більш широкий вибір товарів та поставляла їх по всій Європі. Зростання та розвиток компанії стрімко йшли вгору на протязі всіх 60х та 70х років. А в 1984 році фірма вже офіційно змінила ім’я на «Flexovit». Під такою назвою, окремим брендом компанія проіснувала до 1998 року, тоді вона стала частиною глобального проекту Saint-Gobain, яка придбала «Flexovit» та вже під своєю маркою стала додавати у каталоги товарів абразивні матеріали з покриттям і на нетканих матеріалах, абразивні матеріали на зв'язці, алмазні ріжучі інструменти, твердосплавні фрези і сталеві щітки.

Для споживача,який має намір купити продукцію від бренду «Flexovit» компанія підготувала докладний список товарів, в який входить така продукція як: круги відрізні та шліфувальні; склеєні колеса, чашки та диски; Ручні дрилі; алмазні диски; ремені й роли; простирадла і губки; відкидні колеса і колеса для підготовки поверхні; наконечники, задирки та каміння; дротяні щітки, продукти для полірування та аксесуари. Всі ці товари покупцю завжди допоможуть обрати, купити та отримати кваліфіковані працівники компанії, які працюють на благо своїх клієнтів.

Виробництво усієї продукції компанія контролює на усіх етапах,починаючи від розробки моделі та тестування матеріалів для виготовлення і закінчуючи жорсткими випробовуваннями готової продукції на міцність, продуктивність та безпечність. Універсальність продукту компанії полягає у тому, що кожен виріб - це окремо розроблений продукт за спеціальною формулою, яка розраховується видатними фахівцями у галузі наукових досліджень і є винятково унікальною у своєму роді. Серед таких унікальних та новітніх продуктів компанія «Flexovit» пропонує шліфувальні круги Flexovit Maxx3, які за результатами випробовувань можуть видаляти більш ніж 70% металу за набагато менший час, аніж круги фірм-конкурентів. Цей продукт знижує стомлюваність рук за рахунок зменшення вібрації при різанні, витрачає менше часу на шліфування, збільшує продуктивність і зменшує кількість відходів. Тож якщо вам потрібні найпотужніші шліфувальні круги, найліпшим вибором для вас стане купівля продукції торгівельної марки Flexovit.

Окрім усього вище сказаного треба додати, що продукціє даної марки має доволі адекватну ціну. Тобто цінова політика компанії повністю відповідає співвідношенню ціни та якості та надає можливість купити якісний, запатентований товар за прийнятною ціною. У пріоритет торгівельна марка ставить потреби та вимоги споживача і постійно працює над тим, щоб ці потреби правильно зрозуміти та втілити в життя. Ці вимоги до самих себе та високо поставлена планка і надають статусу та поважності компанії. Контроль якості, безпека споживача і продуктивність роботи товару – це те, що ви купуєте разом із продукцією бренду Flexovit.

купити FLEXOVIT, купити Борфреза FLEXOVIT, купити борфрези FLEXOVIT, купити набір Борфреза, купити набір Борфреза FLEXOVIT