Купити садову техніку AL-KO в Києві у офіційного дистриб'ютора - ТОВ "ПРОФІ-ІНСТРУМЕНТ"!

Information
Search

Садова техніка AL-KO

113334
...
0

5299грн

113335
...
0

6299грн

113371
Li-Ion 7.2 V / 2.0 Ah (14.4 Wh). время работы без подзарядки 50 мин.. Длина ножа кустореза 16 см. ш..
0

2999грн

119765
Превосходная классическая газонокосилка по привлекательной цене. 2-в-1: кошение и сбор Большой т..
0

10999грн

119766
Превосходная классическая газонокосилка по привлекательной цене 2-в-1: кошение и сбор Привод на ..
0

12999грн

119615
Надежная бензиновая многофункциональная газонокосилка. Функция 2в1: кошение. сбор Удобная регули..
0

8499грн

112940
Мощная мотокоса. Функциональность и элегантный дизайн. С разъемной ручкой. стальным ножом. леской..
0

5999грн

112918
Особенности масла для смазки цепей AL-KO: Применяется для бензо- и электропил Увеличивает износо..
0

129грн

112896
Масло полусинтетическое для 2-так. двигателя JASO FD AL-KO Объём: 1л..
0

189грн

112387
Бензиновая мотокоса AL-KO FRS 4125 – мощный инструмент по уходу за участком. Отличается функциональ..
0

5699грн

112888
AL-KO Масло 4-тактное SAE 30 выпускается в удобной емкости объемом 600 мл. Газонокосилки с четырехт..
0

99грн

112846
Мощность: 650 Вт Глубина всасывания: 8 м Мax высота подачи: 35 м Мax производительность: 3100 л..
0

4699грн

112566
Технические характеристики: 34 см. подходит для модели Comfort 34 E..
0

599грн

106118
Когда двигатель перестает работать. обычно уже слишком поздно что-либо предпринимать. Поэтому так в..
0

349грн

112924
Тример AL-KO BC 1200 E призначений для скоса трави різної жорсткості на невеликих площах. в тому чис..
0

4199грн

Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)
Садова техніка AL-KO

Одна з найбільших німецьких компаній, що спеціалізується на виробництві садової та лісогосподарської техніки, систем вентиляції і кондиціонування, а також автомобільних комплектуючих і комплексних кліматичних систем, що має 80ти річний досвід і визнання по всьому світу.

Слоган компанії «Quality for life», що в перекладі означає "якість для життя", який повною мірою передає цілі та прагнення фірми, які полягають в максимальному задоволенні потреб споживача, а також в чесному і продуктивній співпраці з бізнес партнерами і безпосередньо працівниками компанії. Керівники компанії вважають, що для постійного просування і зростання необхідно в першу чергу бути прогресивними, це беззаперечно вірне мислення і сприяє всім прийнятим рішенням, які в свою чергу сприяють розвитку компанії та її успіху.

Прагнення компанії йти в ногу з прогресом підкріплюється не тільки словами, а й діями. Для того, щоб мати право справедливо називати себе одним зі світових лідерів AL-KO увійшла до складу такого потужного об'єднання як PRIMEPULSE, який є холдингом в рамках якого працюють такі гучні компанії як CANCOM, Stemmer Imaging і Steca Elektronik. Основна спеціалізація і орієнтири холдингу спрямовані на вивчення таких областей як інноваційні та візуальні технології, розвиток електроніки, е-бізнес, а також розробка схем розвитку всіх сфер діяльності, фірм, які в ньому перебувають. Таким чином AL-KO може володіти всіма новітніми відомостями й важливими фактами в областях, пов'язаних з технологічним та науково-інформаційним прогресом.

Історія бренду починається зі звичайної кузні, яку відкрив Алоїс Кобер в 1931 році. З кожним роком дітище Кобера розвивалося і прогресувало і вже до сімдесятих років було відкрито першу філію в Австрії, а кількість найменувань товарів, що випускались росло з надзвичайною швидкістю. І вже у 21 столітті компанія досягає неймовірно високих результатів, отримавши нагороду за інновації, поглинувши компанію SOLO, ставши головним спонсором ФК "Аугсбург", об'єднавшись з брендом DexterAxle і ставши єдиною компанією під ім'ям DexKo Global Inc. а також відкривши центри для підтримки клієнтів і центр технологій в місті Kötz.

Тому, що AL-KO досить різнобічно розвинена компанія і продукція яку вона випускає має чималу кількість найменувань, клієнту може здатися, що вибрати і купити буде складно, оскільки можна заплутатися в такій кількості інструменту, але такі думки були б помилкою, тому, що каталоги товарів розроблені дуже грамотно і максимально зручно та просто.  Для зручності покупця каталоги поділені на зони, а кожна зона вже містити відповідні тематиці товари.

Основними розділами є базові назви запропонованої техніки: Водна техніка; Садова техніка; Газонна техніка; Ланцюгові бензопили; Електричні пили; Генератори струму; Снігоприбиральна техніка; тримери; бензинові газонокосарки, а також AL-KO PROFI JET / AL-KO ECO JET, в перелік якого входять такі інструменти як пиловловлювач чистого повітря; зварювальні димові й пилові фільтри; промислові пилососи; пиловловлювачі сирого повітря; шліфувальні столи та інші товари.

Клієнт, якому потрібно купити водну або газонну техніку серед товарів фірми може знайти газонокосарки, інструмент по догляду за садом і газоном, техніку водопостачання та інші не менш важливі інструменти.

Для тих, кому потрібно купити снігоприбиральну техніку компанія надала можливість придбати звичайний або акумуляторний снігозбирач, а для охочий поповнити свій інвентар ланцюговими бензопилами в каталозі знайдуться професіональні бензопили і універсальні пили для побуту.

Виходячи з усього вище сказаного, можна з упевненістю сказати, що компанія  AL-KO виробляє продукцію, яка затребувана практично у всіх сферах діяльності людини, а безпека, продуктивність і якість товару на найвищому рівні, завдяки цим і багатьом іншим характеристикам бренд і тримає свою позицію лідера на світовому ринку товарів.

Компанія AL-KO KOBER GROUP, історія якої розпочалася з невеликою слюсарній майстерні, відкритій Алоїсом Кобером в 1931 році в баварської-швабському Гроскетце під Гюнцбург, сьогодні спеціалізується на виробництві садової техніки, систем вентиляції і кондиціонування, автомобільних комплектуючих і відноситься до тих представників німецького середнього бізнесу, які здійснюють свою діяльність на світовому рівні. Компанія AL-KO не тільки продає у всіх куточках світу професійне садове і лісогосподарське обладнання, але і є виробником комплексних кліматичних систем і систем кондиціонування, перш за все промислового призначення. Крім того, AL-KO є постачальником комплектуючих для відомих європейських виробників автомобілів. AL-KO KOBER GROUP - сімейна компанія, яка існує понад 80 років і керівництво якої успішно здійснює вже третє покоління її власників.

Купити AL-KO, купити AL-KO київ, купити AL-KO в Україні, купити AL-KO України, AL-KO, купити бензопилу AL-KO, купити косарку AL-KO, купити бензокосарки AL-KO, купити мотокосу, купити мотокосу AL-KO, купить ьбензокосілку, купити косарку, купити пилку, купи